Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o.

Dwa złote Orły Polskiej Przedsiębiorczości dla MWiK!

Czytaj więcej...W kolejnej edycji ogólnopolskiego plebiscytu pn. Narodowy Program "Polska Przedsiębiorczość" Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy nagrodzone zostały złotą statuetką orła i tytułem "Firma Roku 2016" w kategorii "Innowacyjność i nowoczesne technologie". Szef Spółki Stanisław Drzewiecki - otrzymał złotego orła w kategorii "Menedżer Roku 2016". Nagrody wręczono podczas Wielkiej Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się 19 maja 2017 w Warszawie.

Czytaj więcej...

Docenili i pochwalili

Czytaj więcej...Na co dzień raczej rzadko mamy okazję do tego, by chwalić się osiągnięciami naszej firmy. Na szczęście raz po raz zdarza się inicjatywa z zewnątrz, by przyjrzeć się bliżej temu, co robimy i...pochwalić za to co zrobiliśmy. Tym razem z taką inicjatywą wystąpiły redakcje Expressu Bydgoskiego i Dziennika Toruńskiego "Nowości" i zorganizowały Plebiscyt pn. " Firma i Biznesmen Roku 2016" . Okazało się, że w dwóch kategoriach tego Plebiscytu uznani zostaliśmy ...Zwycięzcą!

Czytaj więcej...

Brąz dla bydgoskich Wodociągów

Czytaj więcej...
Podczas tegorocznej, listopadowej Gali Sportu uhonorowano Mecenasów Bydgoskiego Sportu w 2014 r. Nagrody z rąk prezydenta Rafała Bruskiego odebrali także sportowcy bydgoskich klubów, którzy w minionym roku odnieśli największe sukcesy oraz ich trenerzy.

Medal Marszałka dla Muzeum Wodociągów

Czytaj więcej...Wieża Ciśnień oraz Zespół Budynków Stacji Wodociągów Las Gdański, a wraz z nimi Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy zostały uhonorowane Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Hereditas Saeculorum” w konkursie Dziedzictwo wieków za prace konserwatorskie i restauratorskie.

Medal Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego to kolejne prestiżowowe wyróżnienie dla bydgoskiego Muzeum Wodociągów Miejskich